دکتر احمدی‌نژاد در جریان این بازدید در پیام تبریکی خطاب به کلیه کارکنان سازمان آتش‌نشانی گفت: با هوشیاری و دلسوزی شما کارکنان عزیز، آرامش خوبی در فضای زندگی مردم حاکم شده است و مردم با یک اطمینان خاطری به مسافرت می‌روند.

شبکه ایران / دکتر محمود احمدی‌نژاد به صورت سرزده در مرکز و ستاد فرماندهی اطلاعات اورژانس تهران بزرگ حضور یافت و با مسئولین این مرکز گفتگو کرد و در جریان روند خدمات‌ و امدادرسانی‌های صورت گرفته از سوی اورژانس قرار گرفت.

مسئولین مرکز اطلاعات و ستاد فرماندهی کل اورژانس تهران در جریان این بازدید توضیحات و گزارشاتی در خصوص روند امدادرسانی و خدمات به مردم بویژه مسافران نوروزی را به رییس جمهور ارائه کردند.

رییس جمهور همچنین با برتن کردن لباس مخصوص اورژانس 115 ضمن بازدید از بخش‌های مختلف اورژانس تهران از جمله بخش ارتباطات و منطقه مرکز اورژانس، از نزدیک با کارکنان این مرکز گفتگو کرده و به آنان خداقوت گفت.

مرکز اطلاعات و ستاد فرماندهی کل اورژانس تهران بزرگ دارای 141 پایگاه است، همچنین این مرکز یک پایگاه امداد هوایی با هلی‌کوپترهای مجهز داراست که روزانه به طور متوسط 1500 مأموریت اورژانسی پیش‌بیمارستانی انجام می‌دهند.

دکتر محمود احمدی‌نژاد همچنین پس از بازدید سرزده از مرکز اطلاعات و ستاد فرماندهی کل اورژانس تهران از ایستگاه شماره یک منطقه یک سازمان آتش‌نشانی تهران، نیز بازدید کرد.

رییس جمهور از نزدیک با کارکنان و نیروهای خدوم این سازمان گفتگو کرد و سال نو را به آنان تبریک گفت و برای آنان و خانواده‌شان آرزوی سلامتی و توفیق کرد.


دکتر احمدی‌نژاد در جریان این بازدید در پیام تبریکی خطاب به کلیه کارکنان سازمان آتش‌نشانی گفت: با هوشیاری و دلسوزی شما کارکنان عزیز، آرامش خوبی در فضای زندگی مردم حاکم شده است و مردم با یک اطمینان خاطری به مسافرت می‌روند.

رییس جمهور افزود: مردم با این اطمینان که شما در مواقع خطر و حادثه در کنار و پشتیبان آنها هستید در ایام نوروز به مسافرت می‌روند و اینجانب از همه شما از اینکه ایام سال نو را سر کار و مشغول خدمت‌رسانی بودید، صمیمانه از همه شما تقدیر و تشکر می‌کنم و برای شما و خانواده‌هایتان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

دکتر احمدی‌نژاد در پایان این پیام تبریک که از طریق سامانه ارتباطی سازمان آتش‌نشانی به کلیه نیروها و کارکنان این سازمان، اعلام شد، سالی پرموفقیت و سربلندی را برای نیروهای این سازمان آرزو کرد.

در جریان این بازدید، مسئولین سازمان آتش‌نشانی گزارشی از اقدامات انجام شده در ایام نوروز و همچنین چهارشنبه آخر سال به رییس جمهور ارائه کردند.


نوشته شده: سه شنبه 13 فروردین 1392    | توسط: مدیر سایت    | طبقه بندی:    | نظرات()