،شبکه ضد فرهنگی من و تو که چند سالی است با حمایت مالی شبکه های بهایی مستقر در لندن وبه سرکردگی فردی به نام "کیوان عباسی" و همسرش فعالیت می‌کند این روزها بحران اخلاقی در میان برنامه‌سازان و کارکنانش تبدیل به یک چالش جدی برای ادامه فعالیت این شبکه  شده است.این بار "پریسا سحرخیز" یکی از کارمندان این شبکه بهایی بعد از قطع همکاری با این شبکه  در صفحه فیسبوک خود علت پایان دادن به ادامه همکاری خود با این شبکه صهیونیستی را هوس بازی‌ها و شهوت‌رانی‌های رایج در این شبکه دانست و با بیان این نکته  که تجاوز "تیام بصیر"(یکی از کارکنان شبکه من و تو) به "روشنا"(هنرجوی آکادمی خوانندگی منتسب به خواننده مبتذل لندن‌نشین)  باعث خودکشی نافرجام این هنرجو شده است ،پرده از راز این ماجرا برداشت.

سحرخیز در صفحه شخصی فیسبوک خود یادداشتی با این محتوا منتشر کرد که:برایم خیلی سخت بود با کسی غیر از همسرم رابطه داشته باشم در حالی که این چیز عادی برای دیگر کارکنان این شبکه بود.

متن کامل نوشته در این تصویر مشخص است:
"پریسا سحرخیز" که تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه شهید بهشتی به اتمام رسانده است ،پس از خروج از ایران راهی شبکه من و تو شد. پریسا کار در تلویزیون من و تو را از آگوست 2010 و با تهیه برنامه‌هایی در رابطه با مسائل و مشکلات مربوط به زنان آغاز کرد.این کامنت که درواقع به نوعی اعلام قطع همکاری سحرخیز با شبکه من و تو را نشان می‌دهد،در فاصله بعد از افزایش نارضایتی‌های این کارمند من و تو بوده است.
اما این پایان ماجرا نبود و "سحرخیز" با انتشار یادداشت دیگری در  صفحه شخصی فیسبوک خود به ابهامات پیرامون غیبت طولانی مدت خود در برنامه‌های این شبکه پاسخ گفت و تعدی تیام (کارمند این شبکه) به روشنا (هنرجوی برنامه خوانندگی این شبکه) را دلیل قطع همکاری خود با من و تو و انگیزه این هنرجو از اقدام به خودکشی عنوان کرد.

"تیام بصیر"

این مجری پس از انتشار این خبر و کناره‌گیری چندین بار تهدید می‌شود و حتی صفحه فیس بوکش هک و حذف می‌گردد. این رسوایی بزرگ  پایان نمی‌یابد و این مجری در صفحه‌های اجتماعی دیگر خود ضمن انتقاد از مدیران این شبکه می‌نویسد:

البته این اولین باری نیست که روابط غیراخلاقی پشت پرده کارکنان شبکه های ماهواره ای و علی الخصوص  شبکه صهیونیستی من و تو بر ملا می شود و انتظاری هم  بیش از این از شبکه ای که فردی همچون "کیوان عباسی"  مدیریت آن را بر عهده داشته باشد نمی توان داشت.
چنان‌که بر اساس آنچه در صفحات و اطلاعات موجود در فضای مجازی موجود است، زندگی وی با مفاسد اخلاقی از کودکی پیوند خورده است، چرا که وی فرزند شخصی است که مالک یک شبکه مبتذل در کانادا است.

نوشته شده: پنجشنبه 21 آذر 1392    | توسط: مدیر سایت    | طبقه بندی:    | نظرات()